Aktualności

04 mar 2019

,,Koncert Charytatywny z Aukcją"

 24 lutego 2019 r. Senator Andrzej Kobiak uczestniczył w ,,Koncercie Charytatywnym z Aukcją" zorganizowanym na rzecz dzieci Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Senator wsparł wydarzenie przekazując do licytacji wyjątkową ,,nalewkę senatorska z 20 róznych ziół z dodatkiem bursztynu w specjalnej grawerowanej karafce.

31 sty 2019

22 stycznia - oficjalny powrót Bydgoszczy do Macierzy

Podczas ostatniej konferencji prasowej przedstawiłem informacje o wydarzeniach związanych z przyłączeniem Bydgoszczy do Polski. Być może zrobiłem to zbyt skrótowo. Jest to temat, który poruszam już od ponad dwóch lat, poczynając od wystąpienia w TVP Bydgoszcz, po samodzielne zorganizowanie konferencji naukowej, aż po wygłoszenie referatu w sali sesyjnej bydgoskiego Urzędu Miasta. Najwyższy czas, nieco usystematyzować fakty...

 

 

więcej...

21 sty 2019

Senator gościem audycji w radiu PIK

14 stycznia br. pan Senator Andrzej Kobiak był gościem audycji ,,Radiokonferencja" w Radiu PiK. tematem rozmowy był m.in. tragiczny w skutkach atak nożownika na prezydenta Gdańska podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz kontrowersje wokół wysokich zarobków w Narodowym Banku Polskim.

 

 
 

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top