Aktualności

27 mar 2012

Konferencja „Metropolia Bydgosko-Toruńska szansą rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego”

Wczoraj , w poniedziałek 26 marca w auli UKW wspólnie z wicemarszałkiem senatu Janem Wyrowińskim zorganizowaliśmy  konferencję „Metropolia Bydgosko-Toruńska szansą rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego”, Wśród gości: Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska, eurodeputowany Tadeusz Zwiefka, marszałek województwa, wojewoda kujawsko-pomorska, prezydenci Bydgoszczy i Torunia, działacze stowarzyszenia Metropolia Bydgoska i TMMB, pracodawcy, biznesmeni, samorządowcy i wielu przedstawicieli różnych społeczności. Konferencja była swojego rodzaju trybuną do wyrażenia wiele zdań i opini nt. mającej powstać w 2030 roku Metropolii. 

więcej...

20 mar 2012

Dyżur w Biurze w Tucholi.

Zapraszam w czwartek ,22 marca od godziny 15.00 do mojego Biura Senatorskiego  w Tucholi, Plac Zamkowy 8(TOK).W czwartek, od 15.00 dyżur w biurze pełnić będzie Pani Halina-Janowska-Giłka- mój współpracownik i wszystkich państwa mających sprawę, problem zapraszam w tym czasie na spotkanie z Panią Haliną. 

15 mar 2012

Konferencja „Metropolia Bydgosko-Toruńska szansą rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego”

Senator Andrzej Kobiak wspólnie z Wicemarszałkiem Senatu Janem Wyrowińskim wyszli z inicjatywą zorganizowania konferencji, która miałaby na celu wyjaśnienie wielu zagadnień wiążących się z procesem metropolizacji oraz z regulacjami prawnymi dotyczącymi zarządzania obszarami metropolitalnymi.
Konferencja „Metropolia Bydgosko-Toruńska szansą rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego”, odbędzie się w dniu 26 marca br.( początek, godzina 14.30) w Bydgoszczy w Auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Kopernika 1.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top