Aktualności

02 paź 2011

Pierwsza październikowa niedziela

Niedziela 2 października była bardzo pracowita. Dzień rozpoczęliśmy od konferencji prasowej z ministrem Radosławem Sikorskim, która odbyła się przed dworcem PKP, ponieważ mówiliśmy o pieniądzach na infrastrukturę PKP, oraz o bydgoskich szlakach komunikacyjnych. Potem event wyborczy PO na Wyspie Młyńskiej, kolejna konferencja przed bydgoskim Urzędem Miejskim, gdzie mówiłem o moim postrzeganiu metropolii. Na zakończenie dnia wspaniały koncert mojego wieloletniego przyjaciela Zbyszka Wodeckiego, który odbył się na bydgoskim Starym Rynku.

więcej...

30 wrz 2011

Wczoraj objazd regionu autokarem "Zrobimy więcej". Na trasie były miasta: Tuchola, Koronowo, Solec Kujawski. Studenci - wolontariusze rozdawali płyty Zbigniewa Wodeckiego zapraszając na koncert charytatywny, który odbędzie sie w niedzielę o godzinie 16.00 na bydgoskim Starym Rynku. Były też liczne rozmowy i dyskusje z napotkanymi przechodniami. Można wiele ciekawych propozycji "wyłuskać" z takich rozmów na bieżąco.Spotykało mnie wiele sympatii we wszystkich odwiedzanych miastach. Pytano mnie, czy to fakt, że jestem jedynym kandydatem  do senatu z Platformy Obywatelskiej w tym okręgu. Wyjaśniałem, tłumaczyłem, to były bardzo ciekawe rozmowy.

więcej...

26 wrz 2011

Sejmik

Dzisiaj wyjazdowa sesja sejmiku w Bydgoszczy.Jednak  przed obradami, będziemy wizytować najważniejsze inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie, bądź realizowane obecnie na terenie Bydgoszczy.  Zapoznamy się z przedsięwzięciami inwestycyjnymi w obszarze kultury, służby zdrowia, turystyki i infrastruktury. Odwiedzimy między innymi zrewitalizowaną Wyspę Młyńską z budowaną obecnie nowoczesną mariną, budowę Szpitala Dziecięcego i Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz linii tramwajowej łączącej główny dworzec kolejowy z centrum Bydgoszczy, a także modernizowany gmach Akademii Muzycznej.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top