Aktualności

28 gru 2011

800 metrów nowej asfaltowej nawierzchni w gminie Cekcyn

Wczoraj, 28 grudnia , na zakończenie starego roku odbyło się otwarcie nowej drogi w Bieszewie w gminie Cekcyn. Oddano do użytku blisko 800 metrów drogi o nowej asfaltowej nawierzchni, wraz z infrastrukturą drogową.Ta bardzo potrzebna droga ułatwi życie mieszkańcom Bieszewa w gminie Cekcyn(powiat tucholski). Na Nowy Rok życze, aby wszystkie samorządy mogły kolejno budować nowe odcinki dróg.W uroczystości otwarcia reprezentowała mnie Pani Halina Janowska-Giłka.

więcej...

22 gru 2011

Życzenia świąteczne

Niech radość i spokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Wam nie tylko w czasie spędzonym w serdecznym gronie rodzinnym przy świątecznym stole. Niech również Nowy 2012 Rok spełni wszystkie nadzieje i oczekiwania przynosząc zdrowie i wszelką pomyślność dając Wam siłę do stawania się lepszymi i do czynienia dobra w Waszym otoczeniu. Niech miłość i szczęście nigdy nie opuszcza Was i Waszych najbliższych.

Z serdecznymi życzeniami
Senator RP Andrzej KOBIAK

więcej...

15 gru 2011

30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Kiedyś internowani i zamykani, dzisiaj 15 grudnia 2011 roku siedzieli, ale na sali Tucholskiego Ośrodka Kultury, w którym odbyła się wielka gala w związku z 30. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Uroczystość zorganizowała tucholska „Solidarność”.  Byłem wśród założycieli tej pierwszej Solidarności w naszym regionie i z ogromną satysfakcją uczestniczyłem w akcie odznaczania medalami Solidarności byłych działaczy opozycji. To wyróżnienie dla "Zasłużonych dla regionu" - jak podkreślają działacze -dlatego medal otrzymał także marszałek województwa, Piotr Całbecki, obecny wśród nas na tucholskiej uroczystości .Odznaczył on siedem osób Złotymi i Srebrnymi Medalami Marszałka.
Przed gośćmi wystąpili artyści-amatorzy Tucholskiego Ośrodka Kultury.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top