Aktualności

30 wrz 2011

Wczoraj objazd regionu autokarem "Zrobimy więcej". Na trasie były miasta: Tuchola, Koronowo, Solec Kujawski. Studenci - wolontariusze rozdawali płyty Zbigniewa Wodeckiego zapraszając na koncert charytatywny, który odbędzie sie w niedzielę o godzinie 16.00 na bydgoskim Starym Rynku. Były też liczne rozmowy i dyskusje z napotkanymi przechodniami. Można wiele ciekawych propozycji "wyłuskać" z takich rozmów na bieżąco.Spotykało mnie wiele sympatii we wszystkich odwiedzanych miastach. Pytano mnie, czy to fakt, że jestem jedynym kandydatem  do senatu z Platformy Obywatelskiej w tym okręgu. Wyjaśniałem, tłumaczyłem, to były bardzo ciekawe rozmowy.

więcej...

26 wrz 2011

Sejmik

Dzisiaj wyjazdowa sesja sejmiku w Bydgoszczy.Jednak  przed obradami, będziemy wizytować najważniejsze inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie, bądź realizowane obecnie na terenie Bydgoszczy.  Zapoznamy się z przedsięwzięciami inwestycyjnymi w obszarze kultury, służby zdrowia, turystyki i infrastruktury. Odwiedzimy między innymi zrewitalizowaną Wyspę Młyńską z budowaną obecnie nowoczesną mariną, budowę Szpitala Dziecięcego i Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz linii tramwajowej łączącej główny dworzec kolejowy z centrum Bydgoszczy, a także modernizowany gmach Akademii Muzycznej.

więcej...

25 wrz 2011

Również w tę sobotę nie mogło mnie zabraknąć na Brdzie, rzece, o której czystość walczę już drugą kadencję w sejmiku. To przy okazji XX już Wielkiej Wioślarskiej. Zapalony kajakarz bliżej walki pomiędzy osadami z uniwersytetów Oxford i Cambridge. Wspólnie z Ministrem Sikorskim, ambasadorem UK w Polsce, posłem Olszewskim z łódki kibicowałiśmy walczącym osadom.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top