Aktualności

26 wrz 2011

Sejmik

Dzisiaj wyjazdowa sesja sejmiku w Bydgoszczy.Jednak  przed obradami, będziemy wizytować najważniejsze inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie, bądź realizowane obecnie na terenie Bydgoszczy.  Zapoznamy się z przedsięwzięciami inwestycyjnymi w obszarze kultury, służby zdrowia, turystyki i infrastruktury. Odwiedzimy między innymi zrewitalizowaną Wyspę Młyńską z budowaną obecnie nowoczesną mariną, budowę Szpitala Dziecięcego i Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz linii tramwajowej łączącej główny dworzec kolejowy z centrum Bydgoszczy, a także modernizowany gmach Akademii Muzycznej.

więcej...

25 wrz 2011

Również w tę sobotę nie mogło mnie zabraknąć na Brdzie, rzece, o której czystość walczę już drugą kadencję w sejmiku. To przy okazji XX już Wielkiej Wioślarskiej. Zapalony kajakarz bliżej walki pomiędzy osadami z uniwersytetów Oxford i Cambridge. Wspólnie z Ministrem Sikorskim, ambasadorem UK w Polsce, posłem Olszewskim z łódki kibicowałiśmy walczącym osadom.

więcej...

25 wrz 2011

Bydgoszcz

W sobotę 24 września moi wolontariusze odwiedzili targowiska na bydgoskich Błoniach, Wyżynach i Kapuściskach. Rozmawiali z przechodniami, częstowali ich słodkimi Kobiakami” - cukierkami produkcji  moich zakładów i przekazywali im pocztówki z wizerunkiemŁuczniczki”.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top