Aktualności

22 sie 2011

Regaty Jachtowe Koronowo

W sobotę 20 sierpnia na Zalewie Koronowskim odbyły się regaty jachtowe o puchar Burmistrza Koronowa. W ten wietrzny dzień  frekwencja  załóg na wodzie i widzów dopisała. Wśród zaproszonych gości byli : Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski - kandydat na posła z ramienia PO , oraz Andrzej Kobiak - kandydat na senatora z ramienia PO. Uroczystości zakończenia regat, wręczenie pucharów i nagród miało miejsce na plaży w pod koronowskich Pieczyskach.  Fundatorem nagród dla najstarszego i najmłodszego uczestnika regat, był Andrzej Kobiak.

więcej...

30 lis -0001

Ruszył projekt ,,Świąteczka paczka"

 

 

Powolutku, z dnia na dzień, moja świąteczna paczka się zapełnia. Jak co roku uczestniczę w tym projekcie i do tego samego zachęcam wszystkich Was!
Podarujmy komuś w prezencie trochę uśmiechu!
Szczegóły akcji na stronie internetowej http://www.szlachetnapaczka.pl/

Warto zapoznać się ze szczegółami projektu, by wiedzieć jak obdarować kogoś potrzebującego. Szczególnie w okresie świąt duże znaczenie ma wzajemne wsparcie i pomoc.

30 lis -0001

Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

W minioną sobotę Senator Andrzej Kobiak uczestniczył w Dożynkach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Oficjalne uroczystości wraz z oprawa artystyczną odbywały się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego w kompleksie tucholskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Relacja (wraz z nagraniem) z uroczystości na stronie: www.kujawsko-pomorskie.pl

fot. TOKIS-PRESS

 

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top