Aktualności

13 lis 2017

Wojewódzkie Obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2017 w Bydgoszczy odbyły się Wojewódzkie Obchody Święta Niepodległości. Senator Andrzej Kobiak najpierw uczestniczył w uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny celebrowanej przez bp Jana Tyrawę, po czym złożył wiązankę biało-czerwonych róż pod Pomnikiem Wolności w Bydgoszczy. Już za rok Polska będzie obchodzić okrągły Jubileusz 100-lecia odzyskania niepodległości. 

07 lis 2017

Przekazanie wystawy o Leonie Janta-Połczyńskim

7 listopada 2017 r. Senator Andrzej Kobiak brał udział w uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w trakcie której przekazał wystawę „Leon-Janta Połczyński (1867–1961) – senator i minister z Borów Tucholskich” Zespołowi Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi.  Ta niezwykła uroczystość była okazją do przypomnienia o zasługach tego wybitnego, choć nieco zapomnianego Polaka, który jest Patronem tucholskiej placówki.

więcej...

06 lis 2017

Dyżur senatorski i bezpłatne porady prawne

Senator RP Andrzej Kobiak zaprasza na swój kolejny dyżur senatorski połączony z bezpłatnymi poradami prawnika w zakresie prawa pracy i pomocy społecznej. Dyżur odbędzie się 23 listopada 2017 r. w godz. 16-18 w Biurze Senatorskim Andrzeja Kobiaka przy ul. Plac Wolności 1/1 w Bydgoszczy. Należy zabrać ze sobą dokumentację dotycząca określonej sprawy.

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top