Aktualności

26 czer 2019

Wojewódzkie Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół w Koronowie

 19 czerwca Senator Andrzej Kobiak uczestniczył w uroczystości Wojewódzkiego Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół w Koronowie. W trakcie uroczystości uczniowie odebrali świadectwa, dyplomy oraz nagrody za wyrózniające się wyniki w nauce i aktywność. Senator Andrzej Kobiak w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie takich placówek jak ta w Koronowie oraz ogrom pracy, jaki wychowawcy wkładają w codzienna opieke i edukację nad niepełnosprawna młodzieżą. Senator podziękował również pani dyrektor placówki za dotychczasowe zaangażowanie i pogratulował osiagnięć szkoły w minionym roku szkolnym.

 

04 mar 2019

,,Koncert Charytatywny z Aukcją"

 24 lutego 2019 r. Senator Andrzej Kobiak uczestniczył w ,,Koncercie Charytatywnym z Aukcją" zorganizowanym na rzecz dzieci Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Senator wsparł wydarzenie przekazując do licytacji wyjątkową ,,nalewkę senatorska z 20 róznych ziół z dodatkiem bursztynu w specjalnej grawerowanej karafce.

31 sty 2019

22 stycznia - oficjalny powrót Bydgoszczy do Macierzy

Podczas ostatniej konferencji prasowej przedstawiłem informacje o wydarzeniach związanych z przyłączeniem Bydgoszczy do Polski. Być może zrobiłem to zbyt skrótowo. Jest to temat, który poruszam już od ponad dwóch lat, poczynając od wystąpienia w TVP Bydgoszcz, po samodzielne zorganizowanie konferencji naukowej, aż po wygłoszenie referatu w sali sesyjnej bydgoskiego Urzędu Miasta. Najwyższy czas, nieco usystematyzować fakty...

 

 

więcej...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ×
top